Berlin - Poczdam - Drezno - autokar - 4 dni

Niemcy|Zwiedzanie » Zagranica

849,00 zł
wymaga potwierdzenia

Wycieczka do Berlina. Zwiedzanie m.in.: Brama Brandenburska, Reichstagrejs po Szprewie, wieża Telewizyjna, Poczdam, Drezno.

 

 
Terminy i ceny:
Termin 1: 30.04 - 03.05.2020 - 849PLN
Termin 2: 11.06-14.06.2020 - 849PLN
Termin 3: 06.08 - 09.08.2020 - 849PLN
 
 
 
 
 
Skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia: 
 
 
 
 
PROGRAM WYCIECZKI

1.DZIEŃ WYJAZDY Z MIEJSCOWOŚCI: Kraków, Kalwaria, Wadowice, Andrychów, Kęty, Bielsko-Biała, Czechowice-Dz., Pszczyna, Tychy, Katowice, Gliwice. Przejazd do BERLINA,przejście na ALEXANDERPLATZ, wyjazd na WIEŻĘ TELEWIZYJNĄ (14 €), czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Berlina, zakwaterowanie, nocleg.

 

2.DZIEŃ Śniadanie, dalszy ciąg zwiedzania m.in.: przejazd pod BRAMĘ BRANDENBURSKĄ, REICHSTAG, spacer aleją UNTER DEN LINDEN na WYSPĘ MUZEÓW, zwiedzanie BERLINER DOM (7 €) katedry z grobowcami Hohenzollernów,godzinny REJS PO SPREWIE (15 €).Przejazd do BERLINA ZACHODNIEGO, zwiedzanie ruin GEDÄCHTNISKIRCHE, spacer po słynnym bulwarze handlowym KURFURSTENDAMM, następnie PLAC POCZDAMSKI, czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg.

 

3.DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do POCZDAMU, miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Spacer po ogrodach kompleksu pałacowo-ogrodowego SANSSOUCI oraz zwiedzanie NOWEGO PAŁACU (13 €). Przejazd do PAŁACU CECYLIENHOF (6 €), gdzie odbyła się Konferencja Poczdamska, zwiedzanie wnętrz. Przejazd przez rosyjską dzielnicę ALEKSANDROWKĘ do centrum miasta: BRAMA BRANDENBURSKA, DZIELNICA HOLENDERSKA, czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

 

4.DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DREZNA - zwiedzanie m.in.: ZWINGER (12 € ) lub NOWY ZIELONY SKARBIEC (14 €), OPERA, KOŚCIÓŁ NMP - czas wolny. Około godz. 14:00 wyjazd w kierunku Polski, powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.

 

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

 
 
 
Cena zawiera:
  • przejazd autokarem (toaleta, klimatyzacja, barek, DVD);
  • 3 noclegi ze śniadaniami w hotelach **/*** (pok. 2, 3 os. z łazienkami);
  • opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem;
  • ubezpieczenie KL (obejmuje choroby przewlekłe), NNW, bagaż.
  • Dopłata do pokoju jednoosobowego 449 PLN
 
 
Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Orientacyjne ceny podano w programie. Na wstępy należy przeznaczyć około 69 EUR + 6 EUR opłata za zestaw słuchawkowy tour guide.
 
Obiadokolacja na terenie Niemiec od 12 EUR.
 
 
Informujemy, że na trasie Kraków -Bielsko przejazd może być realizowany innymi środkami transportu. W Bielsku-Białej istnieje możliwość przesiadki.
 
 
Kod oferty: TA - 40